O nás

Chceš dělat PPC na špičkové úrovni a být nejlepší v oboru?

V PPCčkách se už nějakou dobu pohybuješ a máš pocit, že by to šlo dělat ještě lépe? Možná ti k tomu chybí více inspirace, pravidelný přísun novinek, moderní nástroje, podpora zkušených kolegů či pocit týmové soudržnosti? Možná si přeješ změnu – být součástí firmy, kde jsou tyto věci samozřejmostí. My z agentury KOFEIN, jako jeden z největších PPC týmů v ČR, a jedna z předních PPC agentur, takovou firmou jsme. Jsme klíčová partnerská agentura Google, certifikovaná agentura Sklik a Meta Business Partner.

PPC reklamu, naše klienty i naše firemní prostředí, které společně vytváříme, milujeme. Podporujeme a propojujeme nejen náš tým, ale PPC komunitu v celé České republice. Všichni společně, ať už jsme z agentury, na marketingovém oddělení jakékoli společnosti, nebo freelanceři, totiž můžeme odborný svět PPC posunout zase o kousek dál. Vzájemné propojení podporujeme v rámci akce PPC OFFLINE., pro klienty pořádáme pravidelné snídaně, kde probíráme zajímavá témata, přednášíme na vysokých školách, CEO Robert se podílí na vzdělávání v rámci Digisemestru,..

Naší doménou je to, že zpochybňujeme. Nespokojíme se se zavedeným status quo, ale testujeme a hledáme stále inovativnější řešení. Každý den chceme být lepší než jsme byli včera a nepřestáváme hledat, zkoumat a usilovat o možnosti a prostředky, jakými toho můžeme dosáhnout. V týmu je obrovské know-how a síla – učíme se jeden od druhého a posouváme se společně dál.


Jakub Huml
Na KOFEINu se mi líbí otevřenost, férovost a že dává možnost i nezkušeným lidem poznat svět PPC. V KOFEINu tvoříme partu skvělých kolegů, kteří jsou všem k dispozici a když si někdo neví rady, tak rádi pomohou.

Jakub Huml
Account Manager
Vojtěch Gurin
KOFEIN dává příležitost i úplným nováčkům, ze kterých úplně od nuly vytvoří PPC specialisty díky skvělému systému školení. Tým je zde na prvním místě a to jak v případě úspěchů, tak i pokud se náhodou něco nepovede. Skvělá pracovní atmosféra, kde se pracuje na plno, ale kde každý ví, že je třeba si umět dát i pauzu.

Vojtěch Gurin
PPC specialista
Kateřina Andeltová
KOFEIN je prostředí skvělých lidí, kde se člověk nenudí a cítí se bezpečně. Líbí se mi, že tu všichni jedeme na 100 % a odvádíme společně tak kvalitní práci.

Kateřina Andeltová
HR manager
Alena Korolenko
Na KOFEINu se mi líbí, že jsem tu obklopená opravdovými profesionály ve svém oboru, kteří navíc mají smysl pro humor 🙂 . Pracovat zde znamená neustále se vzdělávat a rozvíjet. Nevěřila jsem, že se na jednom místě může sejít tolik skvělých lidí, ale v KOFEINu to tak je 💙

Alena Korolenko
Social Ads Specialista

Naše hodnoty

V naší firmě sdružujeme lidi se stejnou DNA.

Do týmu hledáme lidi, kteří jdou za čestným, transparentním a fér přístupem. Kteří se nebojí být upřímní a sdělit svoje pocity a názory.


Jsme partnery nejdůležitějších systémů

Partnerství se systémy nám poskytuje výhody pro celý tým. Jsme partnerská agentura Google, certifikovaným partnerem Sklik.cz, Dotidot, Beed a systému Mergado, Meta Partner.

Díky těmto partnerstvím jsme schopni testovat uzavřené beta verze a poskytovat je našim klientům jako první. Zároveň se podílíme na zpětné vazbě k novým funkcím a podílíme se tak na vývoji systémů samotných.