O nás

Chceš dělat PPC na špičkové úrovni a být nejlepší v oboru?

V PPCčkách se už nějakou dobu pohybuješ a máš pocit, že by to šlo dělat ještě lépe? Možná ti k tomu chybí více inspirace, pravidelný přísun novinek, moderní nástroje, podpora zkušených kolegů či pocit týmové soudržnosti? Možná si přeješ změnu – být součástí firmy, kde jsou tyto věci samozřejmostí. My z agentury KOFEIN, jako jeden z největších PPC týmů v ČR, a jedna z předních PPC agentur, takovou firmou jsme. Jsme klíčová partnerská agentura Google, certifikovaná agentura Sklik a Meta Business Partner.

PPC reklamu, naše klienty i naše firemní prostředí, které společně vytváříme, milujeme. Podporujeme a propojujeme nejen náš tým, ale PPC komunitu v celé České republice. Všichni společně, ať už jsme z agentury, na marketingovém oddělení jakékoli společnosti, nebo freelanceři, totiž můžeme odborný svět PPC posunout zase o kousek dál. Spravujeme blog ppcnovinky.cz a pravidelně pořádáme akci PPC OFFLINE.

Naší doménou je to, že zpochybňujeme. Nespokojíme se se zavedeným status quo, ale testujeme a hledáme stále inovativnější řešení. Každý den chceme být lepší než jsme byli včera a nepřestáváme hledat, zkoumat a usilovat o možnosti a prostředky, jakými toho můžeme dosáhnout. V týmu je obrovské know-how a síla – učíme se jeden od druhého a posouváme se společně dál.


Anna Bláhová
Na KOFEINu nejvíce oceňuji to, že se ráno těším do práce. Víc asi není potřeba dodávat.

Anna Bláhová
Head of PPC
Zdeněk Žížala
Na KOFEINu se mi samozřejmě líbí vychytaný kancly, kde se člověk cítí jako doma, a super kolektiv, ve kterým jsou všichni na stejný vlně. Taky je to ale firemní přístup k zaměstnancům i klientům - každý den se tu naučím něco novýho a vím, že do všeho jdeme naplno, ať se jedná o jakoukoliv činnost. Všechno to zní jako klišé, ale je radost, když člověk vidí, že jeho práce dává smysl.

Zdeněk Žížala
PPC specialista
Jakub Huml
Na KOFEINu se mi líbí otevřenost, férovost a že dává možnost i nezkušeným lidem poznat svět PPC. V KOFEINu tvoříme partu skvělých kolegů, kteří jsou všem k dispozici a když si někdo neví rady, tak rádi pomohou.

Jakub Huml
Account Manager
Ondřej Bezucha
KOFEIN je úžasný v tom, že zde vládne přátelská a milá atmosféra, kdy všichni držíme při sobě. Člověk se zde neustále profesně vyvíjí a každý den se něco nového naučí.

Ondřej Bezucha
PPC specialista

Naše hodnoty

V naší firmě sdružujeme lidi se stejnou DNA.

Do týmu hledáme lidi, kteří jdou za čestným, transparentním a fér přístupem. Kteří se nebojí být upřímní a sdělit svoje pocity a názory.


Jsme partnery nejdůležitějších systémů

Partnerství se systémy nám poskytuje výhody pro celý tým. Jsme partnerská agentura Google, certifikovaným partnerem Sklik.cz, PPCbee.cz, Beed a systému Mergado. U systému facebook/Meta máme podporu přímo v dublinském sídlu firmy.

Díky těmto partnerstvím jsme schopni testovat uzavřené beta verze a poskytovat je našim klientům jako první. Zároveň se podílíme na zpětné vazbě k novým funkcím a podílíme se tak na vývoji systémů samotných.