O nás

Chceš dělat PPC na špičkové úrovni a být nejlepší v oboru?

V PPCčkách se už nějakou dobu pohybuješ a máš pocit, že by to šlo dělat ještě lépe? Možná ti k tomu chybí více inspirace, pravidelný přísun novinek, moderní nástroje, podpora zkušených kolegů či pocit týmové soudržnosti? Možná si přeješ změnu – být součástí firmy, kde jsou tyto věci samozřejmostí. My z agentury KOFEIN, jako jeden z největších PPC týmů v ČR, a jedna z předních PPC agentur, takovou firmou jsme. Jsme klíčová partnerská agentura Google a certifikovaná agentura Sklik.

PPC reklamu, naše klienty i naše firemní prostředí, které společně vytváříme, milujeme. Snažíme se PPC komunitu podporovat a propojovat ji. Spravujeme blog ppcnovinky.cz a pravidelně pořádáme akci PPC OFFLINE.

Naší doménou je to, že zpochybňujeme. Nespokojíme se se zavedeným status quo, ale testujeme a hledáme stále inovativnější řešení. Každý den chceme být lepší než jsme byli včera a nepřestáváme hledat, zkoumat a usilovat o možnosti a prostředky, jakými toho můžeme dosáhnout. V týmu je obrovské know-how a síla – učíme se jeden od druhého a posouváme se společně dál.


Bára Nemravová
Před 2 lety jsem zvažovala, kde s onlinem začít. Moje hlavní kritérium bylo začít někde, kde budu mít skvěly zázemí a kde se ze mě stane opravdovej profík, a ne jen rychlokvaška, co neví, co kliká. A to se podle mě stalo. Cejtim, že máme obrovskou oporu od vedení a v tom, co děláme, jsme TOP v ČR.

Bára Nemravová
PPC specialista / stratég
Jakub Vašek
Po nástupu do KOFEINu jsem teprve zjistil, kolik toho z PPC vlastně nevím. Začal jsem se dost rychle rozvíjet a následně se specializovat na více technické práce. Nyní vyvíjím skripty a vedu technický tým.

Jakub Vašek
Technický leader / PPC specialista
Anna Bláhová
Na KOFEINu nejvíce oceňuji to, že se ráno těším do práce. Víc asi není potřeba dodávat.

Anna Bláhová
Teamleader
Linda Čtvrtečková
KOFEIN nejen že splnil, ale dokonce předčil všechna moje očekávání. Nejen co se týče týmu, protože lepší partu jsem v žádném ze svých zaměstnání ještě nezažila, ale hlavně i po profesní stránce. Už samotný proces zaškolení - systematičnost, profesionalita a nadprůměrná ochota všech, zejména team leadera, mě naprosto posadila na zadek a zároveň ujistila v tom, že lepší firmu pro vstup na pole online marketingu jsem opravdu nemohla zvolit.

Linda Čtvrtečková
PPC specialista / PR

Naše hodnoty

V naší firmě sdružujeme lidi se stejnou DNA.

Do týmu hledáme lidi, kteří jdou za čestným, transparentním a fér přístupem. Kteří se nebojí být upřímní a sdělit svoje pocity a názory.


Partnerství

Partnerství se systémy nám poskytuje výhody pro celý tým. Jsme jednou z mála klíčových agentur Google, certifikovaným partnerem Sklik.cz, PPCbee.cz, Beed a systému Mergado. U systému facebook máme podporu přímo v dublinském sídlu firmy.

Díky těmto partnerstvím jsme schopni testovat uzavřené beta verze a poskytovat je našim klientům jako první. Zároveň se podílíme na zpětné vazbě k novým funkcím a podílíme se tak na vývoji systémů samotných.