O nás

Chcete dělat PPC na špičkové úrovni a být nejlepšími v oboru?

V PPCčkách se už nějakou dobu pohybujete a máte pocit, že by to šlo dělat ještě lépe? Možná vám k tomu chybí více inspirace, pravidelný přísun novinek, moderní nástroje, podpora zkušených kolegů či pocit týmové soudržnosti? Možná si přejete změnu – být součástí firmy, kde jsou tyto věci samozřejmostí. My z agentury KOFEIN, jako jeden z největších PPC týmů v ČR, a jedna z předních PPC agentur, takovou firmou jsme. Jsme klíčová partnerská agentura Google a certifikovaná agentura Sklik.

PPC reklamu, naše klienty i naše firemní prostředí, které společně vytváříme, milujeme. Snažíme se PPC komunitu podporovat a propojovat ji. Spravujeme blog ppcnovinky.cz a pravidelně pořádáme akci PPC OFFLINE.

Naší doménou je to, že zpochybňujeme. Nespokojíme se se zavedeným status quo, ale testujeme a hledáme stále inovativnější řešení. Každý den chceme být lepší než jsme byli včera a nepřestáváme hledat, zkoumat a usilovat o možnosti a prostředky, jakými toho můžeme dosáhnout. V týmu je obrovské know-how a síla – učíme se jeden od druhého a posouváme se společně dál.


Linda Čtvrtečková
KOFEIN nejen že splnil, ale dokonce předčil všechna moje očekávání. Nejen co se týče týmu, protože lepší partu jsem v žádném ze svých zaměstnání ještě nezažila, ale hlavně i po profesní stránce. Už samotný proces zaškolení - systematičnost, profesionalita a nadprůměrná ochota všech, zejména team leadera, mě naprosto posadila na zadek a zároveň ujistila v tom, že lepší firmu pro vstup na pole online marketingu jsem opravdu nemohla zvolit.

Linda Čtvrtečková
PPC specialista / PR
Bára Nemravová
Před 2 lety jsem zvažovala, kde s onlinem začít. Moje hlavní kritérium bylo začít někde, kde budu mít skvěly zázemí a kde se ze mě stane opravdovej profík, a ne jen rychlokvaška, co neví, co kliká. A to se podle mě stalo. Cejtim, že máme obrovskou oporu od vedení a v tom, co děláme, jsme TOP v ČR.

Bára Nemravová
PPC specialista / stratég
Jakub Vašek
Po nástupu do KOFEINu jsem teprve zjistil, kolik toho z PPC vlastně nevím. Začal jsem se dost rychle rozvíjet a následně se specializovat na více technické práce. Nyní vyvíjím skripty a vedu technický tým.

Jakub Vašek
Technický leader / PPC specialista
Anna Bláhová
Na KOFEINu nejvíce oceňuji to, že se ráno těším do práce. Víc asi není potřeba dodávat.

Anna Bláhová
Teamleader

Naše hodnoty

V naší firmě sdružujeme lidi se stejnou DNA.

Do týmu hledáme lidi, kteří jdou za čestným, transparentním a fér přístupem. Kteří se nebojí být upřímní a sdělit svoje pocity a názory.


Partnerství

Partnerství se systémy nám poskytuje výhody pro celý tým. Jsme jednou z mála klíčových agentur Google, certifikovaným partnerem Sklik.cz, PPCbee.cz, Beed a systému Mergado. U systému facebook máme podporu přímo v dublinském sídlu firmy.

Díky těmto partnerstvím jsme schopni testovat uzavřené beta verze a poskytovat je našim klientům jako první. Zároveň se podílíme na zpětné vazbě k novým funkcím a podílíme se tak na vývoji systémů samotných.