V čem jsme jiní?

Máme unikátní zaškolovací systém
Každý nový zaměstnanec u nás absolvuje tříměsíční zaškolovací program, kde ho tým provede kompletně náplní práce a naším know-how. Každý nováček přesně ví co se bude dít a není hozen bez zájmu „do vody“.

Zaškolením to nekončí
Po absolvování základních školení se o každého specialistu starají senioři a Teamleadři. Pravidelná optimalizační sezení, KOFEIN Akademie, promítačky, porady nad novinkami a školení od kolegů poskytují neustálou pomoc a příval novinek z oboru.

Teamleadeři jsou tu pro svůj tým
Každý z nás má svého Teamleadera, se kterým se pravidelně setkává. Každý Teamleader má svůj jedinečný styl vedení, a tak společná setkání (měsíční pokecy) mohou probíhat na vodě, na procházce v přírodě, nebo u půllitru dobře vychlazeného piva. Naše rozhovory jsou vždy upřímné, a to oboustranně. Takže upřímný je nejen Teamleader, ale i ty, ať už máš na srdci cokoliv. A co je cílem těchto setkání? Spokojenost a rozvoj nás všech. Pracovní výkon je jedna věc, ale naši Teamleadeři se zajímají i o tebe, o tvé pocity, o tvůj work-life balance a když v tobě objeví nějaký nový potenciál, snaží se ho v tobě rozvíjet. S námi zkrátka neustrneš na jednom místě.

Máme jeden z největší agenturních PPC týmu
Děláme to, čemu rozumíme a v čem jsme nejlepší. Tomu odpovídá i početný tým opravdových specialistů s přesahem do komplexního marketingu tvořící silnou a stabilní základnu našeho know-how.

Klíčová agentura Google a Seznam.cz, Meta Business Partner
Jsme klíčovým partnerem Google, Sklik, Meta, Microsoft, Dotidot, Mergado,…
Dostáváme přístup do beta testování nových funkcí a komentujeme občas rovněž připravované funkcionality do systému Sklik.

U nás nevládnou zakázkám obchodníci
Nestává se, že by specialistovi přistáli na stole zakázky zobchodované obchodníkem, který naslibuje první poslední, jen aby klienta „ulovil“ a pak předá zadání se slovy „to zvládneš“. KOFEIN nemá armádu obchodníků.
Klienti se ozývají nám. Na základě poptávky se teprve snažíme nabídnout klientům vhodné řešení. Až pokud se potkáme v očekáváních, potvrzujeme si spolupráci.

Jsme společensky odpovědná firma
Kromě toho, že nám jsou vlastní etické hodnoty a zásady transparentnosti, férovosti, odpovědnosti, čestnosti a rovného přístupu, snažíme se společnosti pomoci i tím, co nejlépe umíme a v čem jsme profíci – PPC, online reklama může pomáhat i při záchraně lidských životů, což dokazuje kampaň naší agentury pro Lékaře bez hranic v rámci pomoci lidem nakaženým virem HIV v jihoafrickém Cape Town. Naše práce tak může mít obrovský smysl. Celá naše spolupráce s Lékaři bez hranic je náš pro bono projekt a nenárokujeme si za naši práci odměnu. Věříme, že má smysl pomáhat!

kofeinaci

Proč se přidat k nám?

Chceme být nejlepší a chceme, abys i ty byl nejlepší
Proto investujeme do tvých znalostí čas i finance. Pravidelně se navzájem vzděláváme. S námi se dostaneš také na školení pro klíčové agentury Google a Seznam.cz a další zajímavé akce.

Při nástupu si projdeš intenzivním školícím programem
Doškolíme tě chybějící dovednosti a pokud jsi junior, tak ti pomůžeme s prvními krůčky ve vodách PPC reklamy.

Podpoříme tě v tom co tě baví
U nás si každý volí cestu. K základním systémům Google Ads a Sklik si sám zvolíš, co tě baví. Je to analytika? Je to RTB? Je to facebook? Nebo umíš dobře PR? Vše co tě bude bavit, a prospěje týmu nebo firmě, je pro nás užitečné.

Budeš obklopen skvělými kolegy, kteří jsou profesionály v oboru
Budeš se moci od nich učit a přispívat samozřejmě i svými nápady a pomáhat ostatním.

Táhne tě to k vedení lidí? K řízení projektů? K tomu být PPC hvězda, která přednáší nebo školí?
Jsme otevření jednat s tebou o pozici Teamleadera, Accounta nebo můžeš školit a předávat znalosti mezi Kofeiňáky (např. v rámci Kofein Akademie) nebo mezi klienty (na klientské snídani, kterou pořádáme), ale i studenty (přednášeli jsme na ČZU, VŠE,..).

Nejsme obyčejná agentura – to ale budeš muset zjistit sám. 🙂 Stačí se ozvat ZDE.


Volné pozice