V čem jsme jiní?

 
Máme unikátní zaškolovací systém
Každý nový zaměstnanec u nás absolvuje tříměsíční zaškolovací program, kde ho tým provede kompletně náplní práce a naším know-how. Každý nováček přesně ví co se bude dít a není hozen bez zájmu “do vody”

Zaškolením to nekončí
Po absolvování základních školení se o každého specialistu starají senioři a teamleadři. Pravidelné optimalizační sezení, porady nad novinkami (promítačky) a školení od kolegů poskytují neustálou pomoc a příval novinek z oboru.

Máme jeden z největší agenturních PPC týmu
Děláme to, čemu rozumíme a v čem jsme nejlepší. Tomu odpovídá i početný tým opravdových specialistů s přesahem do komplexního marketingu.

Klíčová agentura Google a Seznam.cz
Jako jedni z mála agentur v ČR jsme klíčovým partnerem Google a také Seznam.cz. Dostáváme přístup do beta testování nových funkcí a komentujeme občas také připravované funkcionality do systému Sklik.

U nás nevládnou zakázkám obchodníci
Nestává se, že by specialistovi přistáli na stole zakázky zobchodované obchodníkem, který naslibuje první poslední, jen aby klienta “ulovil” a pak předá zadání se slovy “to zvládneš”. KOFEIN nemá armádu obchodníků.
Klienti se ozývají nám. Na základě poptávky se teprve snažíme nabídnout klientům vhodné řešení. Až pokud se potkáme v očekáváních, potvrzujeme si spolupráci.

kofeinaci

Proč se přidat k nám?

 
Chceme být nejlepší a chceme abys i ty byl nejlepší
Proto investujeme do tvých znalostí čas i finance. Pravidelně se navzájem vzděláváme. S námi se dostaneš také na školení pro klíčové agentury Google a Seznam.cz a další vzdělávací akce. Navíc dostaneš svůj vzdělávací fond a volno na vzdělávání.

Při nástupu si projdeš intenzivním školícím programem
Doškolíme tě chybějící dovednosti a pokud jsi junior, tak ti pomůžeme s prvními krůčky ve vodách PPC reklamy.

Podpoříme tě v tom co tě baví
U nás si každý volí cestu. K základním systému Google ads a Sklik si sám zvolíš co tě baví. Je to analytika? Je to RTB? Je to facebook? Nebo umíš dobře PR? Vše co tě bude bavit a prospěje týmu nebo firmě je pro nás užitečné.

Budeš obklopen skvělými kolegy, kteří jsou profesionály v oboru
Budeš se moci od nich učit a přispívat samozřejmě i svými nápady a pomáhat ostatním.

Táhne tě to k vedení lidí? K řízení projektů? K tomu být PPC hvězda, která přednáší nebo školí?
Máme otevřené pozice na teamleadera, accounta nebo můžeš školit a předávat znalosti.

Nejsme obyčejná agentura a jsme velmi neobyčejná firma, to ale budeš muset zjistit sám. 🙂 Stačí se ozvat zde.


Volné pozice